55-lecie

AKTUALIZACJA:

Wspólną decyzją podjęliśmy ważną, aczkolwiek smutną decyzję o odwołaniu obchodów 55-lecia klubu. Pomimo, że do planowanego terminu jeszcze kilka miesięcy, trudno przewidzieć sytuację i przygotować się do wydarzenia. Dlatego wstępnie przekładamy termin na następny rok, a w oczekiwaniu na lepsze czasy serdecznie zapraszamy do nadsyłania ciekawych, opisanych materiałów związanych z klubem i jego członkami na nasz adres: hkoliba@gmail.com. Niech nasze obchody 5x-lecia będą zapisem kompletnej historii naszej działalności!

Do zobaczenia i zdrowia!

 

Mamy przyjemność ogłosić termin obchodów 55-lecia istnienia naszego Klubu. Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-18 października 2020 roku, w ośrodku w Muszynie.

Cena i szczegóły ogłoszone zostaną w późniejszym terminie. Przypominamy również, że, jak zawsze, prowadzony będzie system rejestracji z rezerwacją miejsc. W związku z tym zapraszamy do obserwowania naszej strony i profilu na Facebooku, gdzie będziemy informować o dalszych szczegółach. Wpis ten będzie na bieżąco aktualizowany.

Pozdrawiamy i zachęcamy, by uwzględnić tę wyjątkową datę w swoim kalendarzu
Do zobaczenia!
logo

Dodaj komentarz