Wyjazd otwarty – 26-27 X 2013 – Beskid Mały

Cześć!

Zapraszamy wszystkich na weekend w górach :) To, jak bardzo okaże się udany, zależyrównież (jak nie przede wszystkim!) od waszej obecności :) Póki co wszystko jest – zarezerwowana chatka górska z klimatem, opracowana trasa dojścia, również i pogoda ma być wspaniała!
Do rzeczy… :) Chcemy w weekend przejść się po Beskidzie Małym, w sobotę na nocleg docierając do chatki „Gibasówka”, z której rozpościerają się widoki na najwyższe pasma naszych polskich gór. Zachęcać może już sama nazwa tej części Beskidów – „mały” (nie będzie ciężko, ale właśnie o to też chodzi – na wieczorne przesiadywanie przy ognisku z gitarą zawsze należy zachować trochę siły :) – na Tatry i większy wysiłek przyjdzie jeszcze czas :). Jednocześnie trasa będzie przeznaczona też i dla osób, które łakną ucieczki od miasta i chcą spędzić trochę czasu w otoczeniu natury.

Szczegółowe informacje dotyczące trasy znajdziecie na naszym forum:
BESKID MAŁY – INFORMACJE O WYJEZDZIE

Organizatorem wyjazdu są Adrian (na forum zwany Kurczakiem) Bartek i Dorotka. W ich imieniu chciałbym zaprosić wszystkich nowych, przyszłych i oczywiście starych Kolibowiczów.

Plakat promujacy wyjazd

Dodaj komentarz