Podziękowania dla zarządu 2020!

2020 był niewątpliwie ciężkim rokiem dla nas wszystkich, jednak w tym miejscu chcielibyśmy złożyć szczególne podziękowania dla zeszłorocznego zarządu!
Może przez pandemię Wasza praca nie była tak bardzo dostrzegalna, jednak wiemy, że włożyliście wiele trudu i poświęciliście mnóstwo swojego cennego czasu na rozwijanie, promocję oraz organizację klubu.

Radek Król- Prezes wskazujący nam drogę na szczyty własnych możliwości :p

Radku! Tobie należą się szczególne podziękowania!
Byłeś naszym kochanym prezesem, najlepszym, jakiego Hawiarska Koliba mogła sobie wymarzyć! Niezmiennie przez 3 lata rządziłeś, rozdzielałeś obowiązki, organizowałeś wyjazdy krajowe i zagraniczne. Biegałeś (dalej biegasz :P ) z aparatem i uwieczniałeś wszystkie ciekawe momenty, inspirujące krajobrazy, czy niecodzienne pomysły kolibowiczów (I mamy nadzieję, że nadal będziesz to robił). Poświęcałeś swój czas, często kosztem studiów, aby Koliba funkcjonowała na najwyższym poziomie. Byłeś przewodnikiem dla nowych, niedoświadczonych, niekiedy zagubionych adeptów turystyki górskiej. Jesteśmy Ci niesamowicie wdzięczni za to co robiłeś jako Prezes. Gdyby nie Twoje działania, nie byłoby nas w klubie.

Mamy nadzieję, że dalej będziesz przemierzał z nami górskie szlaki, rzucał żartami, zarażał wszystkich uśmiechem i służył swoją pomocą!
Kochamy Cię!

Gienek Świstuń- zeszłoroczny V-ce oraz jeden z najaktywniej działających Kolibowiczów

Gienek Świstuń- zeszłoroczny V-ce oraz jeden z najaktywniej działających kolibowiczów

Gienek! Wiecznie pełen dobrej energii i nieskończonej siły potrzebnej do noszenia wielu niezbędnych (zbędnych też :P  ) akcesoriów potrzebnych do chodzeni po górach. Dziękujemy Ci za zaproszenie do swoich chat, które są świetnymi bazami wypadowymi na górskie szlaki! Oraz za otworzenie drzwi swojego mieszkania, w celu zorganizowania licznych herbatek :D

Kasia Budka- zeszłoroczna Skarbnik obroniła swoje stanowisko i także w tym roku będzie zarządzała kolibowym budżetem

Kasia Budka- zeszłoroczna Skarbnik dalej będzie panować nad naszym budżetem i już pokazuje, że widzi kolejne inwestycje na horyzoncie ;)

Kasia! Co Tu dużo mówić (pisać ;) ). Jesteś odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku! Trzymaj pieczę nad finansami, bo bez Ciebie, to jak bez ręki.. :D

Dziękujemy!
Zarząd Hawiarskiej Koliby

Dodaj komentarz