Powitanie wiosny 2019

Właśnie wróciliśmy z Powitania Wiosny i tak, potwierdzamy: już jest wiosna! Mimo że w górach dzisiaj znowu sypie, tak nam w miniony weekend pogoda zdecydowanie dopisała.

IMG03005-
Część z nas wystartowała już w piątek z Zawoi, aby po późnowieczornym marszu spędzić noc w szałasie na Mędralowej. Śniegu wciąż tam nie brakowało, a wejście do bacówki wymagało każdorazowo sporo gimnastyki z powodu nawianego przez zimę śniegu. Jednak w środku, w świetle czołówek spędziliśmy jeszcze klimatyczne godziny  śpiewając przy dźwiękach gitary zanim „do  snu pokładła się cała izba”.

IMG02887-

IMG02901-

O, tu śpimy!

Następnego ranka (o jedenastej ;) ) dołączyła do nas ekipa sobotnia, przywożąc z Krakowa słońce, w którego cieple dane nam było się ogrzewać przez cały dzień. Dalsza wędrówka tego dnia, choć nadal w niemałych ilościach śniegu, przypominała powitanie wiosny sprzed paru lat, gdy każda mijana polanka przemawiała do nas żeby siąść. Tak też było i w tym roku. :P Do chatki na Lasku doszliśmy już po zmroku, lecz każdemu było żal, żeby taki piękny dzień tak szybko się skończył, więc śpiewaliśmy, graliśmy jeszcze przez długie nocne godziny…

Dział marketingu Hawiarskiej Koliby pozdrawia. ;)

Dział marketingu Hawiarskiej Koliby pozdrawia. ;)

Także już spokojnie można powiedzieć: Wiosna!20190323_133156 P1980080

Właśnie zaczął padać śnieg za oknem w Krakowie… Przemilczę to…

Dodaj komentarz