Nowy Zarząd

Cześć!

Z przyjemnością ogłaszamy skład nowego Zarządu :)

received_1512674452181766

Prezes : Radek Król

Vice-prezes : Asia Kuzdro

Skarbnik : Paweł Pięta

Przy okazji stary zarząd życzy wszystkim Kolibowiczom i Sympatykom Klubu wesołych, rodzinych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i duuuużo siły, zdrowia i radości w Nowym Roku. Trzymamy kciuki za działalność nowego Zarządu – przekonujcie do górskiej aktywności przez cały 2018 rok, będziemy Was w tym wspierać :) 

Udanej zabawy sylwestrowej i do zobaczenia za rok! Pierwsze noworoczne spotkanie w salce klubowej (ds Alfa, wejście od strony parkingu) w czwartek 4.01. Zapraszamy w ten i każdy następny czwartek od godz. 20 ;)

Barbórka 2017

Hej!

Zaczniemy od podziękowania wszystkim, którzy pomogli w organizacji tegorocznej Barbórki – jeszcze raz wielkie dzięki za wsparcie.  Bardzo się cieszymy, że Barbórka w Trzech Koronach zgromadziła tyle osób! Wiele z Was pojawiło się już w piątek – to się chwali! W sobotę było nas plus minus 120 osób. Można powiedzieć, że poradziliśmy sobie z małą powierzchnią sali biesiadnej ;) Nie było wyjścia. Barbórkę rozpoczął hymn, kawał prezesowy i obchody 10-lecia blachowania (gratulacje dla Oli, Kamili, Radka, Kamila i Mikołaja). W tym roku blachowani zostali: Janusz Dubis, Asia Kuzdro, Basia Blaski, Mateusz Maciaszkiewicz, Magdalena Ples, Ania Topolska, Marzena Próchnik, Krystian Olczyk i Olga Łagosz ;) Bardzo jesteśmy dumni z powodu takiego wyróżnienia! Blachowaniu towarzyszyły nieodłączne elementy tj.: musowy kieliszek nieznanej mikstury, test znajomości geografii Polski, a na koniec skok przez skórę i klaps ;) Wszyscy przeżyli, z mniejszymi bądź większymi siniakami. Następnie w sali biesiadnej Adrian ładnie podsumował tegoroczne dokonania Klubu i rozpoczęła się ekscytująca licytacja. Bartek, Czox i Biały spisali się na medal –  budżet klubowy znacznie się zregenerował. Za fanty i za czynny udział w licytacji ogromnie dziękujemy <3 Na koniec były już tylko śpiewy, gitara i tańce. A propos tańców to na pewno odbył się też kankan, tylko niestety nie pamiętam kiedy miał on miejsce.. Na zdjęcia z Barbórki wciąż czekamy, wkrótce na pewno pojawią się w galerii.

Barbórka17

Do zobaczenia za rok!

Ps. Przy okazji informujemy również o wigilii klubowej i wyborach nowego zarządu, które odbędą się 20.12 (środa). Spotkanie rozpocznie się standardowo około 20:00, a głosowanie na członków zarządu około 21.00. Weźcie ze sobą świąteczne przysmaki i chodźcie zagłosować! :)

Wyniki konkursu kalendarzowego

Cześć! :)

W piątek zamknęliśmy system głosowania na zdjęcia do kalendarza. Oddanych zostało 51 głosów – dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w konkurs kalendarzowy. Poniżej przedstawiamy zdjęcia, które uzyskały największą liczbę głosów:

1. Pik Energia, Tadżykistan, fot. Jakub Kruczek, 31 głosów

1. Pik Energia, Tadżykistan, fot. Jakub Kruczek

2. Gunnuhver, Islandia, fot. Łukasz Mitka, 28 głosów

2. Gunnuhver, Islandia, fot. Łukasz Mitka

3. W drodze na Denali, fot. Adrian Skoczylas, 27 głosów

3. W drodze na Denali, fot. Adrian Skoczylas

4. Widok ze szlaku na Zugspitze, fot. Marek Świerk, 24 głosy

SONY DSC

5. W drodze na Ranczo, Appalachy, fot. Adrian Skoczylas, 21 głosów

5. W drodze na Ranczo, Appalachy, fot. Adrian Skoczylas

6. Pamir, Tadżykistan, fot. Jakub Kruczek, 21 głosów

6. Pamir, Tadżykistan, fot. Jakub Kruczek

7. Tatry Niżne, Słowacja, fot. Łukasz Mitka, 20 głosów

7. Tatry Niżne, Słowacja, fot. Łukasz Mitka

8. Zachód słońca na Sokolicy, fot. Marek Świerk, 19 głosów

8. Zachód słońca na Sokolicy, fot. Marek Świerk

9. Pod Wysoką, Pieniny, fot. Krystian Olczyk, 16 głosów

9. Pod Wysoką, Pieniny, fot. Krystian Olczyk

10. Lodowa plaża, Islandia, fot. Łukasz Mitka, 16 głosów

10. Lodowa plaża, Islandia, fot. Łukasz Mitka

11. Wyspa Skye, fot. Maciej Majewski, 15 głosów

11. Wyspa Skye, fot. Maciej Majewski

I na koniec trzy zdjęcia o równej liczbie głosów, jedno z nich trafi do kalendarza :)

12.1. Islandia, fot. Krzysiek Szewczyk, 12 głosów

12.1. Islandia, fot. Krzysiek Szewczyk

12.2. Stara garbarnia w Fez, Maroko, fot. Marek Świerk, 12 głosów

SONY DSC

12.3. Jezioro Zarashkul,Tadżykistan, fot. Jakub Kruczek, 12 głosów

12.3. Jezioro Zarashkul,Tadżykistan, fot. Jakub Kruczek

 

Wszystkie przestawione wyżej fotografie są na bardzo wysokim poziomie. W tym roku dostaliśmy dużo pięknych zdjęć. Dziękujemy za pomoc w trudnym wyborze zwycięskiej dwunastki i gratulujemy autorom! Kalendarz na 2018 rok z pewnością będzie motywował do podróżowania w różne zakątki świata :)

Barbórka i konkurs kalendarzowy

Hej!

Ruszył system rejestracji na Barbórkę i głosowanie na zdjęcia do kalendarza na 2018 r!

barbórka

SYSTEM REJESTRACJI
https://barborka2017.herokuapp.com
Barbórka odbędzie się 9-10 grudnia w Schronisku PTTK Trzy Korony.
Koszt Barbórki to 60 zł (w cenie: rezerwacja łóżka (z pościelą, bez ręczników), ciepły posiłek, dwa piwa oraz kubek pamiątkowy) lub 45 zł w przypadku noclegu na glebie. Niestety miejsc na łóżkach w schronisku już brakuje, ale będziemy rezerwować też pokoje w oddalonym o 450m pensjonacie. W sprawie rezerwacji pokoju proszę o kontakt na e-mail: hkoliba@gmail.com.

Chętnych do udziału w imprezie prosimy o zarejestrowanie się w systemie. Dane do przelewu otrzymacie w mailu po zarejestrowaniu. Prosimy o zaznaczenie opcji ‚Piątek’ w przypadku planowanego przyjazdu na dzień przed oficjalnym rozpoczęciem imprezy.

W tym roku w sprzedaży są skarpetki sportowe z logo (załączam wizualkę). Rozmiary skarpetek do wyboru w systemie rejestracji. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji najpóźniej 23.11, więc w przypadku zamówień dokonanych po 23.11 Zarząd HK nie gwarantuje dostępności rozmiarów.

PTTK AGH wizualizacja 03

KONKURS KALENDARZOWY
https://konkurs-kalendarzowy-hk.herokuapp.com/
Na zdjęcia do kalendarza na 2018 rok można głosować do 17 listopada do końca dnia. Do wyboru 12 zdjęć (kliknięcie na zdjęcie oznacza oddanie głosu).

Do dzieła!

Ps. Przypominamy również o trwającej serii wyjazdów otwartych :) Krótką relację z ostatnich wypadów znajdziecie post niżej, a zapowiedzi kolejnych – w wydarzeniach na naszym fejsbukowym fanpag’u: https://web.facebook.com/pg/hkoliba/events/?ref=page_internal. Najbliżyszy wyjazd odbędzie się 4-5 listopad w Beskid Sądecki do chatki Wątorówka. Zapraszamy!

Targi Organizacji Studenckich

Hej!

Pierwszy wyjazd klubowy mamy już za sobą – wczoraj wróciliśmy ze slajdowiska organizowanego w Gorczańskiej Chacie. Prezentacji było dużo i obfitowały w piękne widoki z różnych stron świata! Opowieściom z wakacji nie było końca :) Pod linkiem znajdziecie kilka zdjęć z Bani u GoChy: https://photos.app.goo.gl/FecGWG52M8FIt9hk1

Jednocześnie chcieliśmy Was poinformować o zbliżających się Targach Organizacji Studenckich. Targi odbędą się w środę za tydzień (18.10) w budynku A0. Zapraszamy na nasze stanowisko klubowe, gdzie będzie można zasięgnąć informacji o kolejnych wyjazdach :)

Plakat TOS 17