Hawiarska Koliba - Forum

Klub Organizatorów i Sympatyków Turystyki "Hawiarska Koliba" przy Akademii Górniczo-Hutniczej
Dzisiaj jest 15 sie 2020, 15:49

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Kolibator
Awatar użytkownika

Hej. Ponieważ jesteśmy już w nowym roku czas na jakieś ogłoszenie dot. Półmetka Barbórki. Jak już mówiłem na Durbaszce odbędzie się ono w prywatnym schronisku Cyrla - Beskid Sądecki w terminie 29-31.07.2020. Cena noclegu 35 zł - oraz osoby pod namiotem - 10 zł ( rozbicie namiotu możliwe przy braku miejsc w pokojach). W tym roku pozwoliłem sobie na odrobinę prywaty i w tym samym czasie chcę jakoś wspólnie aczkolwiek raczej symbolicznie uczcić fakt, że podczas Półmetka będę miał już 60 lat i impreza będzie w nazwie miała jeszcze "60-tka Pana Mirka". A co. Jeżeli chodzi o posiłki to Gospodarze Irena i Jacek powiedzieli, że sami ogarną temat i póki co nie trzeba ich rezerwować. Zaliczki a konto rezerwacji noclegów zaczynam zbierać od zaraz i kończę 14. kwietnia. 15-go wysyłam je do Gospodarzy. Wobec powyższego podaję nr konta: Mirosław Jabłoński 77 1050 1562 1000 0092 0673 3116. Zaliczka wynosi 20 zł od osoby. Należy podać ilość osób (nazwiska i imiona, i czy rezerwacja jest od piątku czy od soboty. To życzę miłego wpłacania. Rozkład pokoi za parę dni gdy przyślą mi gospodarze. Jak to się drzewiej pisało: Z turystycznym pozdrowieniem - Mirek "Kuźwa" Jabłoński.

Odpowiedz z cytatem  
Kolibator
Awatar użytkownika

Hej. Oczywiście prawidłowy termin imprezy to 29-31.05 Ten lipcowy to pomyłka. Musicie wybaczyć ale jestem coraz starszy i już nie tak nieomylny jak kiedyś. Pora kończyć te wszystkie imprezy...

Odpowiedz z cytatem  
Kolibator
Awatar użytkownika

Hej. Miejsca w pokojach w zasadzie się skończyły. Ale zapraszam pod chmurkę, pod namiot. Jest jeszcze mała rezerwa dla bardzo potrzebujących pokoju o czym się dowiedziałem przed chwilą od Ciotki Ireny. Pozdrawiam i do zobaczyska.

Odpowiedz z cytatem  
Kolibator
Awatar użytkownika

Hej. Półmetek półmetkiem ale zdrowie najważniejsze. Jestem w stałym kontakcie z gospodarzami Cyrli. Przewidujemy różne scenariusze łącznie z odwołaniem imprezy. Ostateczną decyzję podejmę tuż po świętach tzn. 15 kwietnia. Istnieje również opcja przesunięcia o 1 rok. Myślę bowiem, że poza terminem majowo czerwcowym nie ma gdzie upakować Półmetka zwłaszcza w tym roku z uwagi na 55-lecie HK. Jeżeli ktoś ma sensowne pomysły co dalej to proszę o kontakt. Pozdrawiam Mirek "Kuźwa" Jabłoński.

Odpowiedz z cytatem  
Kolibator
Awatar użytkownika

Hej. Z przykrością informuję, że impreza pt. Półmetek 2020 Cyrla została przeniesiona na przyszły rok. Nowy termin to 28-30.05.2021. Miejsce to samo. Rezerwacje potwierdzone zaliczkami nie tracą ważności chyba, że ktoś potrzebuje zwrotu zaliczki. Proszę wtedy przysłać na mojego e-maila nr konta. Pozdrawiam - Mirek "Kuźwa" Jabłoński.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]