Hawiarska Koliba - Forum

Klub Organizatorów i Sympatyków Turystyki "Hawiarska Koliba" przy Akademii Górniczo-Hutniczej
Dzisiaj jest 17 lip 2019, 9:04

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Wydaje mi się, że fajną tradycją było by żeby "łącznik" z PTTKiem wspomniał parę słów na temat tego co w dzieje się na linii HK i OA.
Z racji tego, że zastępowałem Adriana we wrześniu na takim spotkaniu pozwólcie że tutaj coś skrobnę.

IMHO tematy najbardziej nas ciekawiące to:

1. Zamknięcie Gorczańskiej Chaty od Listopada. Plany na dalsze istnienie chaty nie są jeszcze sprecyzowane, dlatego nie będę rozsiewał plotek. Możliwe że do kolejnej relacji pojawią się jakieś nowe wątki w tej sprawie.
2. Możliwość wyjazdu na jakieś fajne (pewnie za półdarmo) zagraniczne wypady ponieważ OA PTTK współpracuje z jakimiś dwoma organizacjami między innymi ceeweb. Szczegółów nie znam o nie trzeba pytać Adriana lub Rege bo mówił że na czymś takim był.

Pozdrawiam
JLM Olaf

Odpowiedz z cytatem  
Administrator
Awatar użytkownika

Witam wszystkich serdecznie,

Niezmiennie współpraca z OA układa nam się bardzo dobrze. Rzeczywiście, chata zamknięta będzie już od 26. października http://www.gorczanska.pl/index.php.
Współpraca międzynarodowa dla zainteresowanych wciąż jest możliwa, tak jak to pisałem kiedyś tutej. Oczywiście służę pomocą w razie pytań.

Pozdrawiam serdecznie,
Adrian

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]