Hawiarska Koliba - Forum
http://hkoliba.dkonto.pl/phpBB3/

Długi weekend w Bieszczadach
http://hkoliba.dkonto.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=4&t=91
Strona 1 z 1

Autor:  Lukasz [ 03 lis 2014, 20:14 ]
Tytuł:  Długi weekend w Bieszczadach

Serdecznie zapraszam na wyjazd w Bieszczady w terminie 8-11 listopada!

Szczegółowy plan wyjazdu:

Dzień 1 (8 XI) - wyjazd z Krakowa o godz. 6.00, przejazd autami do Łupkowa Nowego. Stamtąd przejazd busem do Brzegów Górnych. Następnie przejście trasy (czerwony szlak): Brzegi Górne - Połonina Wetlińska - Smerek - Kalnica. Czas przejścia: 6 godzin. Nocleg w ośrodku w Kalnicy (16,5 PLN).

Dzień 2 (9 XI) - przejście trasy: (czerwony szlak) Kalnica - Fereczata - Okrąglik - (niebieski szlak) Przełęcz nad Roztokami - Balnica. Czas przejścia: 7 godzin. Nocleg w ośrodku w Balnicy (18 PLN).

Dzień 3 (10 XI) - przejście trasy (szlak niebieski): Balnica - Wysoki Groń - Schronisko w Łupkowie (czarny). Czas przejścia: 5,5 godziny. Nocleg zapewne 15 PLN. Po zakwaterowaniu przejście do sklepu w Łupkowie (40 minut w jedną stronę) i wieczorny relaks.

Dzień 4 (11 XI) - relaks do woli. Powrót do Krakowa.

Ważne - dojazd!
Będziemy jechać samochodami, wszyscy w miarę w tym samym czasie, gdyż parkować będziemy w Łupkowie, a do Brzegów Górnych (50 km) dowiezie nas wynajęty bus - kto się spóźni, ten na własną rękę będzie musiał jakoś dogonić grupę. W celu rozdysponowania miejsc prosimy kontaktować się z Łukaszem Mitką (tel. 506 438 042). Kto pierwszy, ten lepszy. Liczba miejsc ograniczona!
Oczywiście istniej możliwość dołączenia do nas w dowolnym momencie w dowolnym miejscu, jeśli tylko nas złapiecie ;)

PS. Kilka osób wyjeżdża w piątek rano. Co prawda auto jest już pełne, ale w przypadku zebrania się kolejnego kontaktujcie się z Adrianem Skoczylasem (tel. 697 718 148) celem koordynacji wspólnego piątkowego przejścia.

Zapewniamy gitarowe granie oraz dobre wspomnienia z wyjazdu :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/