Hawiarska Koliba - Forum

Klub Organizatorów i Sympatyków Turystyki "Hawiarska Koliba" przy Akademii Górniczo-Hutniczej
Dzisiaj jest 19 sie 2019, 15:48

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Kolibator
Awatar użytkownika

Hej. Mam parę rzeczy do przekazanie odnośnie corocznej imprezy, która się zowie Półmetek Jak już wspominałem na Barbórce odbędzie się ona w dn. 2-4.06.2017 w Beskidzie Sądeckim w schronisku na Cyrli (terminy alternatywne to 2-3.06, 3-4.06 dla niemających czasu oraz termin główny 2-4.06. dla normalnych) Od 1.02.2017 zaczynam zbierać zaliczki na poczet noclegów w schronisku w wysokości 20 zł od osoby. Do dyspozycji są 4 pokoje 2 osobowe z łazienkami, 2 pokoje 4 osobowe z łazienkami, 1 pokój 3 osobowy (łóżko piętrowe, na górze 1 os oraz jedno szerokie
łóżko dla dwóch osób dolne) bez łazienki, 1 pokój 4 osobowy bez łazienki, 1 pokój 10 osobowy bez łazienki oraz tzw chatka nad kuźnią, która pomieści do 6 osób. Cennik: za pokoje z łazienkami 38 zł od osoby. Za pokoje bez łazienek (3 i 4 osobowy) 30 zł od osoby z tym, że górna prycza w pokoju 3 osobowym 13 zł od osoby. W pokoju 10 osobowym cena 24 zł. od osoby. Za noclegi w Chatce 14 zł od osoby. Przy braku miejsc w pokojach jest możliwość rozbicia namiotu - cena 10 zł. Jest możliwość zakupienia całodziennego lub częściowego posiłku na miejscu bez konieczności wcześniejszego zgłaszania. Pieniądze należy wpłacać na konto 77 1050 1562 1000 0092 0673 3116. W tytule wpłaty należy podać nazwę imprezy, jaki pokój i dla kogo (wszystkie osoby w danym pokoju) i termin (2-4.06 lub 3-4.06 lub też 2-3.06). Jest też możliwość ażeby gospodarze przygotowali nam coś porządnego na grilla za dodatkową opłata oczywiście ale myślę, że specjalistów od grilla w kolibie nie brakuje. O przydziale poszczególnych pokoi decyduje kolejność wpłacania zaliczek. Zbiórkę kończę z dniem 30.04.17. To chyba na razie wszystko. Dawniej pisało się: "Z turystycznym pozdrowieniem" teraz to chyba "siema". Mirek "Kuźwa" Jabłoński

Odpowiedz z cytatem  
Kolibator
Awatar użytkownika

Hej. Chciałbym przypomnieć o imprezie "Półmetek Cyrla 2017". Do końca kwietnia jest jeszcze trochę czasu ale pierwsze wpłaty zaliczek już nastąpiły. Miejsc na łóżkach w schronisku jest 38 w pokojach o różnym standardzie. Obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy dlatego zachęcam do w miarę szybkiego wpłacania zaliczek. Do tej pory wpłaciło 15 osób. Cenniki i zasady przesyłania zaliczek podałem w pierwszym wpisie. Pozdrawiam. Trochę połamany i potłuczony Kuźwa.
Aha. trochę przemeblowano pokoje i teraz Są trzy czwórki (dwie z łazienkami), pięć 2 os. (4 z łazienkami), 10 os. bez łazienki i poza schroniskiem Chatka nad Kuźnią o poj. 6 os.

Odpowiedz z cytatem  
Kolibator
Awatar użytkownika

Hej. W zasadzie to miejsc w pokojach to już nie ma. Została tylko tzw. Chatka czyli pomieszczenie nad Kuźnią gdzie może się zmieścić w porywach do 6-ciu osób. Bez luksusów ale dach nad głową jest w razie czego. Na razie zakwaterowałem tam Tala. Jakby ktoś chciał jeszcze tam wbijać to przysyłajcie zaliczki - będzie zaklepane. Nocleg tam jest traktowany jak nocleg na tzw "glebie". Pozdrawiam - Mirek "Kuźwa"
PS. Oczywiście zapraszam również osoby, które zaliczek nie wpłacały. Do dyspozycji duża łąka, gdzie można przespać się pod chmurką, pod namiotem lub nie spać.

Odpowiedz z cytatem  
Kolibator
Awatar użytkownika

Hej. Nie przysyłajcie już zaliczek na poczet imprezy ponieważ zamknąłem już listę. Jeszcze raz wszystkich zapraszam. Jest jeszcze parę miejsc w tzw Chatce ponieważ wpisałem tam Pawła "Tala" Tarnawskiego i można do Niego dobić. Proszę jedynie żeby wszyscy, którzy przyjadą niezależnie od tego czy są na liście czy nie zgłaszali się do gospodarzy obiektu i uiścili opłatę za namiot czy Chatkę. Pozdrawiam - wesołych świąt i do zobaczyska. Mirek "Kuźwa" Jabłoński.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]