Hawiarska Koliba - Forum

Klub Organizatorów i Sympatyków Turystyki "Hawiarska Koliba" przy Akademii Górniczo-Hutniczej
Dzisiaj jest 24 maja 2019, 8:48

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Kolibator
Awatar użytkownika

Dzięki wszystkim za świetny wyjazd. Pogoda się udała. Dzieci wróciły całe mimo grasującego po okolicy pewnego młodzieńca.

Macie pozdrowienia od pierwszego prezesa Hawiarskiej Walerka. Do zobaczenia za pół roku :)

Następnym razem pilnujcie kiełbasek :)

Obrazek

Odpowiedz z cytatem  
Kolibator
Awatar użytkownika

Hej. Czas na podsumowanie. Impreza odbyła się. Pogoda udana. Ilość uczestników imponująca (żona mówiła mi, że ponad 60 osób - ja nie liczyłem) - choć przecież nie o ilość tutaj chodzi, a o jakość imprezy oraz możliwość bycia razem. Właściciel chaty Jacek przy pożegnaniu powiedział mi, że taka impreza, w tym czasie może odbywać się u niego co roku - co Wy na to ? Ogólnie jako sprawca tego bałaganu jestem zadowolony ale oczywiście czekam na uwagi, również krytyczne.
PS. Prośba do Zarządu. Prześlijcie proszę na adres Cyrli śpiewnik (biały ze znaczkiem Koliby). Jeżeli dacie radę sprezentować to super. Jeżeli nie to zapłacę tylko trzeba mi podać nr konta. O tej sprawie mówiłem też Piotrkowi Gałasiowi oraz Bartkowi, który miał urodziny (nazwiska nie znam). Pozdrawiam - Mirek zwany Kuźwą.

Odpowiedz z cytatem  
Kolibator
Awatar użytkownika

O ile nie uda się mi dostać nowiutkich śpiewników od kogoś z młodych. To mam prawie nowy śpiewnik, który mój tata może podrzucić w następny weekend na Cyrle.

Z tego co wiem nie wszystkie śpiewniki się sprzedały, także można by podrzucić ze dwa lub trzy im może ktoś będąc w górach zobaczy i kupi i to dobra reklama :).

Na imprezie niektórzy ze starszych pytali się gdzie można dostać nasz śpiewnik. Ale to tylko pomysł.

Wydaję mi się, że można by sie nawet pokusić o odpowiednie subforum Pół roku po Barbórce. Co do miejsca Cyrla okazała się bardzo przyjemnym i gościnnym miejscem. Taki full wypas. Mnie się zawsze podobał sposób organizowania Barbórki, że co roku w innym miejscu. Ale jestem obydwu pomysłom przychylny. :)

Odpowiedz z cytatem  
Administrator
Awatar użytkownika

Przesyłam link do zdjęć z wyjazdu. Wnoszę taką ideę pomysłodawcom imprezy o nazwanie jej półmetkiem :)
Adrian - Kurczak

Odpowiedz z cytatem  
Początkujący Kolibowicz
Awatar użytkownika

Czy jest jeszcze ktoś kto:
1. Był na wyjeździe
2. Zapomniał zapłacić za nocleg
3. Poczuwa się do uregulowania zaległości
:?:

Proszę o przelew 12zł na konto

Piotr Szopa
37 1140 2004 0000 3102 7318 6568

Lista osób które przelały:
1. Złoty

Odpowiedz z cytatem  
Kolibator
Awatar użytkownika

Hej. Chciałbym powiedzieć, że śpiewnik Koliby dotarł do Cyrli. Dziękuję osobie (prawdopodobnie Darkowi Finster), która spowodowała, że tak się stało. Co prawda nie wiem czy i ile to kosztowało ale jakby było trzeba to oczywiście zapłacę. Trzeba mi tylko podać komu i nr konta. Wstępnie już pisałem im na Cyrlę żeby zarezerwowali pierwszy weekend czerwca 2014 na "Pólmetek bis" chyba, że będą inne propozycje. Myślę, że szczegóły będzie można omówić na Barbórce. Trzymajcie się zdrowo wszyscy Kolibowicze i trzymajcie za mnie kciuki bo w sobotę 29.06 jadę na rajd rowerowy (w sobotę do pokonania 120 km, w niedzielę ok. 100). Mirek "Kuźwa".

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]