Hawiarska Koliba - Forum

Klub Organizatorów i Sympatyków Turystyki "Hawiarska Koliba" przy Akademii Górniczo-Hutniczej
Dzisiaj jest 19 sie 2019, 15:45

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Kolibator
Awatar użytkownika

Hej. Jest oczywiście jeszcze mnóstwo czasu ale poczyniłem już pewne ustalenia. M.in. goszcząc w październiku na czwartkowym zebraniu HK oraz podczas Kolibowej imprezy u mnie w domu usłyszałem bardzo dużo głosów żeby następną imprezę pt. "Pół roku po Barbórce zrobić ponownie na Cyrli. Wobec tego pozwoliłem sobie wstępnie zarezerwować to schronisko na pierwszy weekend czerwca 2014 o czym niniejszym informuję. Więcej szczegółów ustalimy zapewne na Barbórce, na którą już oczekuję. Pozdrawiam Mirek "Kuźwa" Jabłoński.

Odpowiedz z cytatem  
Kolibator
Awatar użytkownika

Hej. Jestem świeżo po konsultacjach z "Ciotką" Ireną z Cyrli i podaję co następuje: Zaczynam tworzyć listę chętnych na imprezę pt. "Półmetek Barbórki 2014", która odbędzie się w dn. 6-8.06.2014 w chacie Cyrla Beskid Sądecki (tam gdzie w roku 2013). Zaczynam zbierać zaliczki na tę imprezę w kwocie 20 zł. od osoby za 1 nocleg. Tak jak poprzednio będzie do dyspozycji całe schronisko + miejsce do grillowanie zw. Kuźnią. Pieniądze należy wpłacać na konto Magdalena i Mirosław Jabłońscy 61 1020 4955 0000 7602 0047 9337 PKO BP O/ Tarnów. Termin wpłat do 30.04.2014. Tytuł wpłaty: zaliczka za noclegi na Półmetek Barbórki. Jest również możliwość spania po namiotem lub tzw podłogi ale pod warunkiem, że już nie będzie miejsc na łóżkach (schroniskom jest prywatne i obliczone na zarabianie). To na razie tyle. Dla mnie oczywiście lepiej jak zaliczki będą wpływać w miarę szybko bo wiem wtedy na czym stoję. Pozdrawiam Mirek "Kuźwa" Jabłoński. Aha jeżeli są jakieś pytania lub problemy to nie krępujcie się.

Odpowiedz z cytatem  
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Hej! :-) Jaki jest plan Pólmetka?

Odpowiedz z cytatem  
Kolibator
Awatar użytkownika

Cześć. Plan jest następujący. W piątek lub w sobotę jak kto woli należy wyruszyć w Beskid Sądecki. Przejść jakąś trasę turystyczną lub prosto z Rytra udać się do chaty Cyrla i tam spotkać się z pozostałymi uczestnikami imprezy. Wieczorem wskazane jest udać się do tzw. "Kuźni" i grać oraz śpiewać piosenki. W sobotę plan jest podobny. W niedzielę koniec imprezy i rozjeżdżamy się każdy w swoją stronę lub też udajemy się w dalszą wędrówkę. Impreza ma bowiem charakter otwarty a jej celem jest większa integracja towarzystwa kolibowego z różnych pokoleń. Przypominam, że pomysł częstszego spotykania się w szerszym gronie powstał na Barbórce 2011. Pierwsza impreza odbyła się w schronisku Jaworzyna Krynicka, druga w chacie Cyrla. Ponieważ docierało do mnie wiele głosów, że na Cyrli było ok. i żeby tam zrobić imprezę ponownie spróbuję jeszcze raz. Jak na razie zaliczki wpłaciło lub zadeklarowało wpłacenie 8 osób. Ilośc miejsc na łóżkach 35. Opróćz tego istnieje możliwość rozbicia namiotu lub tzw. podłogi ale to raczej po wyczerpaniu miejsc na łóżkach. W każdym razie główne założenie imprezy pt. Półmetek 2014 to być razem i śpiewać razem. Na razie tyle - Mirek "Kuźwa" Jabłoński.

Odpowiedz z cytatem  
Kolibator
Awatar użytkownika

Chciałem od razu dać znać, że w tym roku wybieram się na Cyrlę rowerem. Trasy wrzucę niebawem ale jak na razie znalazłem dwie. Jedna to z Żegiestowa na Cyrle lub odwrotnie.(wariant sb lub nd) lub do/z Szczawnicy, a piątek zależny od czasu i transportu(pociąg czy samochód). A wszystko zależne od pogody.

Jak coś to zapraszam.

Odpowiedz z cytatem  
Kolibator
Awatar użytkownika

Hej Chciałem przypomnieć, że tylko do końca kwietnia przyjmuję zaliczki w kwocie 20zł za noclegna imprezę pt. Półmetek Barbórki 2014. Do tej pory wpłaciło 13 osób dalsze 5 zadeklarowało, że niebawem wpłaci. Ilośc miejsc w łóżkach - 35. Pasuje mieć zarezerwowane całe schronisko ale przy niskiej frekwencji będzie to niemożliwe. Liczę zwłaszcza na młodych gdyż głównym założeniem imprezy jest integracja z nieco starszym środowiskiem HK. W zeszłym roku udało się to wyśmienicie, w tym roku mam nadzieję, że będzie podobnie. Pozdrowionka - Mirek "Kuźwa" Jabłoński.

Odpowiedz z cytatem  
Kolibator
Awatar użytkownika

Hej. To już ostatni dzwonek aby wysłać zaliczkę na poczet noclegów na imprezę pt "Pólmetek Barbórki 2014". Do tej pory wpłaciło mi 32 osoby, więc miejsc na łóżkach zostało niewiele. Przypominam, że na Cyrli jest możliwe skorzystanie z tzw. gleby lub rozbicie namiotu na polanie w przypadku gdy wszystkie łożka są zajęte. To tyle . Życzę Wam i sobie super pogody. Mirek "Kuźwa" Jabłoński

Odpowiedz z cytatem  
Początkujący Kolibowicz
Awatar użytkownika

Poszło dziś po 11 :)

Odpowiedz z cytatem  
Kolibator
Awatar użytkownika

Hej. Już pisałem wiadomość na Facebooku ale powtarzam jeszcze tutaj. Proszę nie przysyłać mi już zaliczek na poczet noclegów ponieważ mam już nadkomplet na łóżkach. Nie znaczy to jednak, że nie można przyjechać na imprezę. Do wyboru jest przecież podłoga lub własny namiot, który można rozbić. Poza tym niektórzy zmieszczą się na łóżkach we dwójkę. Mam nadzieję, że pogoda dopisze i będzie przynajmniej tak samo fajnie jak w zeszłym roku. Pozdrawiam - Mirek "Kuźwa" Jabłoński.

Odpowiedz z cytatem  
Kolibator
Awatar użytkownika

Okej, było zagrożenie, że nie pojadę jednak mineło. Dlatego zabrałem się do planowania.

Mam pomysł na dwie trasy. Chciałbym zoorganizować wyjazd w piątek rano(wcześnie).

Wariant pierwszy: http://mapa-turystyczna.pl/route/s9sx

Szczawnica-Pod Durbaszką-Niemcowa-Cyrla

Dojazd: autobusem rano.

Wariant drugi: http://mapa-turystyczna.pl/route/s9sb

Żegiestów - Łabowska - Cyrla

Dojazd: pociągiem rano.

Jeżeli ktoś nie chce brać wolnego piątku to będę w sobotę rano startował z Cyrli gdzieś na przejażdżkę po okolicy.

Wymagania: rower MTB(mogę pożyczyć jeden)

Zróbmy z tego fajny wyjazd. Zapraszam. Siewca? Ostrzejsze odcinki możemy skorygować w zależności od ekipy która się wybierze.

Chciałbym aby zarząd wrzucił moją propozycję do newslettera.

pozdrawiam, rege

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]