Hawiarska Koliba - Forum

Klub Organizatorów i Sympatyków Turystyki "Hawiarska Koliba" przy Akademii Górniczo-Hutniczej
Dzisiaj jest 15 sie 2018, 1:58

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: 50-lecie
Administrator
Awatar użytkownika

50-lecie "Hawiarskiej Koliby" odbędzie się w ośrodku "Ostoja Górska" w Koninkach w dniach 3-4.10.2015.

Jeśli będą znane dalsze szczegóły umieścimy je poniżej. W razie pytań prosimy o kontakt z zarządem poprzez maila: hkoliba@gmail.com lub telefonicznie 537575703 - Olaf Szczerbik (prezes).

Zarząd HK

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 50-lecie
Kolibator
Awatar użytkownika

Hej. Jeśli mogę coś zasugerować to tylko tyle, że warto umieszczać trochę więcej informacji dot. 50-cio lecia HK. Zdążyłem się już zorientować, że zwłaszcza starsi zaczynają się niepokoić. Padają również do mnie pytania, Ile trzeba będzie zapłacić za imprezę, kiedy można wpłacać zaliczki, Kiedy będą rozsyłane zaproszenia, czy można przyjechać wcześniej. A przecie ja nie organizuję tej imprezy. Aha na e-maila HK: hkoliba@gmail.com przesyłam skany zdjęć od Małgosi Kawulak "Gorzały" z imprez kolibowych z lat 70-tych, do służbowego i nie tylko wykorzystania (np. przy Leciowej prezentacji. Pozdrawiam - Mirek "Kuźwa" Jabłoński.

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: 50-lecie
Administrator
Awatar użytkownika

Informujemy iż rejestracja na 50-lecie Hawiarskiej Koliby jest możliwa pod adresem www.rejestracjanalecie.pl

Obchody 50-lecia istnienia klubu, odbędą się w dniach 3 – 4 października 2015 w Ośrodku „Ostoja Górska” w Koninkach.

Rozpoczęcie imprezy jest zaplanowane na godzinę 19:00.

Planowany koszt uczestnictwa w imprezie wynosi 60 zł.

W cenie:
- nocleg z soboty na niedzielę (3-4 października)
- ciepły posiłek (bigos) w sobotę od 17 do19
- kufel pamiątkowy
- 2 piwa

Dodatkowe informacje:
- jeśli ktoś chce zamówić śniadanie w sobotę lub niedzielę należy to zgłosić do ośrodka. Koszt 10zł
- koszt noclegu z piątku na sobotę to 35 zł/os.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]