Hawiarska Koliba - Forum
http://hkoliba.dkonto.pl/phpBB3/

Klub Miłośników Papuniania Winogron zaprasza!!!
http://hkoliba.dkonto.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=17&t=61
Strona 1 z 1

Autor:  muzg [ 11 gru 2013, 22:24 ]
Tytuł:  Klub Miłośników Papuniania Winogron zaprasza!!!

Nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale założyliśmy na Kolibie Klub Miłośników Papuniania* Winogron. Członkowie klubu mają zaszczyt zaprosić na wspólne papunianie winogron dnia 31.12.2013 na Plaça de Catalunya w Barcelonie w rytm zegara wybijającego godzinę 24:00 czasu barcelońskiego.

Reasumując. Wybieramy się do Barcelony na Sylwestra stopem. Planowany wyjazd okolice 28.12.13. W sumie to większość informacji, które posiadam, można jeszcze dodać, że noclegi w Barcelonie planujemy zorganizować przez couchsurfing (można też rozbić namiot na plaży ale wiąże się to z obudzeniem się bez gaci).

Jeśli ktoś ma wątpliwości czy ta informacja jest zgodna z profilem klubu chciałem zaznaczyć, że w Barcelonie znajduje się Żydowskie Wzgórze (Montjuïc 173 m n.p.m.), które zapewne zdobędziemy.

Organizatorem chyba jestem JA poniżej zostanie podany numer mojego telefonu ale chyba nie posiadam więcej informacji niż te, które napisałem.
Oto i telefon: 537575703
*Papuniać- jeść (bardziej pieszczotliwie)

Autor:  muzg [ 04 sty 2014, 17:20 ]
Tytuł:  Re: Klub Miłośników Papuniania Winogron zaprasza!!!

W gwoli podsumowania ekipa od winogron w składzie ja oraz Łukasz Mitka ukończyła wycieczkę sylwestrową po Europie bez uszczerbku na zdrowiu i chyba na umyśle i znajduje się aktualnie w kraju. Chociaż Barcelony nie udało nam się osiągnąć to jesteśmy bardzo zadowoleni a Wy żałujcie, że Was z nami nie było. Koniec bajki i bomba a kto nie był ten ...
P.S. Poniżej znajdziecie link z tym co udało nam się osiągnąć przez ostatni tydzień.

https://maps.google.pl/maps?saddr=Krak% ... ls&t=m&z=5

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/