Hawiarska Koliba - Forum

Klub Organizatorów i Sympatyków Turystyki "Hawiarska Koliba" przy Akademii Górniczo-Hutniczej
Dzisiaj jest 27 cze 2019, 5:56

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Początkujący Kolibowicz
Awatar użytkownika

Pożegnanie "sezonu", a raczej roku akademickiego bo przed nami przecież jeszcze wakacje, planuje się na ostatni weekend czerwca aczkolwiek z różnych przyczyn może być zmieniony.
Co roku jest ten sam dylemat czy łączyć to z imprezą urodzinową Czoxa i czy on w ogóle chce, czy lepiej zrobić w innym terminie. Otóż znów jak co roku w lipcu może być za późno bo "nieagh'owcy" są po sesji dawno i jadą już do domów lub w voyage, a wcześniej to za wcześnie.
Dlatego moja propozycja jest taka jeżeli Czox się zgodzi to żeby zrobić razem w jednym miejscu, a jak ktoś znajdzie chęci (bo z tym najtrudniej wtedy) to może się przejść na Mogielicę np z soboty na niedziele lub piątku na sobotę. Poza tym nie wiem czy aż tak musimy się trzymać tych tradycji czy nie lepiej ustanowić nowa jasieniową.

Tak wiem późno się za to zabrałem ale uwierzcie mam coś ważnego przed sobą

Odpowiedz z cytatem  
Początkujący Kolibowicz
Awatar użytkownika

No to pozwólcie że ja dodam swoje "dwa grosiki".
Ogólnie uważam że Jasień na przegnanie sezonu to nie jest najlepsze miejsce i nie chodzi mi tu jedynie o dawną tradycję Mogielicy (bo ta raczej już wygasła). Samo miejsce jako chata Jasień to miejsce w którym szczególnie w okresie wakacji przebywa przeważnie przynajmniej kilka/kilkanaście osób (szczególnie w weekendy). Jak wiecie kilka przegnań sezonu już przeżyłem w tym klubie i to co ja najmilej wspominam to klimat bycia w terenie, wspólnego siedzenia jedynie w własnym gronie Kolibowym przy ognisku, śpiewanie i granie. To wszystko tworzyło niepowtarzalny integrujący klimat, którego żadna inna impreza w sezonie nie była w stanie stworzyć.
Jak wszyscy wiedzą z doświadczeń zeszłorocznych i wcześniejszych impreza na Jasieniu choć zacna :D jednak powoduje że wokoło kręci się pełno ludzi, którzy nie mają nic wspólnego z naszym kołem... a przez co ten właśnie unikalny czynnik integracyjny zanika i tworzy się z tego wyjazdu "biba jak co weekend".
Może to tylko moje sentymenty lecz po prostu uważam że pożegnanie sezonu znacznie lepiej wychodziło w miejscach gdzie byliśmy raczej w własnym Kolibowym gronie.

Odpowiedz z cytatem  
Kolibant
Awatar użytkownika

Dla mnie ważniejsi są ludzie niż miejsce. Czy to będzie Jasień, czy Mogielica ma mniejsze znaczenie.
Nawet jeśli będzie to "kolejna biba" to ja i tak lubię "biby z wami". Nie będą mi przeszkadzać nawet gimnazjaliści....

Pamiętam, że w zeszłym roku było z tego powodu trochę spięć. Fajnie byłoby gdyby te nie powtórzyły się teraz.

Odpowiedz z cytatem  
Początkujący Kolibowicz
Awatar użytkownika

Rok temu to połączenie wyszło słabo. Ale widać wyciąganie nie jest takie oczywiste.

Odpowiedz z cytatem  
Początkujący Kolibowicz
Awatar użytkownika

Rok temu wyszło słabo, ponieważ ktokolwiek ruszyl w dalszą droge to już część osób miała w czubie ;) A jak wiemy podchmielonym się gorzej idzie ;p

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]