Hawiarska Koliba - Forum

Klub Organizatorów i Sympatyków Turystyki "Hawiarska Koliba" przy Akademii Górniczo-Hutniczej
Dzisiaj jest 27 cze 2019, 6:56

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pieczenie 2013
Kolibator
Awatar użytkownika

Będzie na jesieni z tego co pamiętam. Jakieś pomysły gdzie? Może Pietraszonka albo Gocha?

Odpowiedz z cytatem  
Fachowiec
Awatar użytkownika

PIECZENIE 2013

Tegoroczne "Pieczenie" odbędzie się 16. listopada w Chatce pod "Potrójną".

Dwuosobowe zespoły, które chcą stanąć w szranki niech się wpiszą poniżej:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... sp=sharing

Przewidujemy atrakcyjne nagrody! Więcej informacji już wkrótce.

Odpowiedz z cytatem  
Początkujący Kolibowicz
Awatar użytkownika

Wydaj mi się to strzelanie w stope żeby robić to na potrójnej. Dlaczego? Aneta ostatnio mi powiedziała, że chatą zarządza Pan Schabikowski - czyli ostatni zarządca Hawiarskiej koliby zanim przejęło ją OA. Człowiek który spowodował, że Hawiarską kolibe nie wszyscy dobrze postrzegają, raczej jako organizację niesprawdzoną i zasyfioną. To naprawdę przemyślana decyzja?

Dodatkowo dodam, że Został wyrzucony Z schroniska na hali łabowskiej, z chaty w rzekach i z hawiarskiej koliby - jego następ;cy nigdy pozytywnie się nie wypowiadali na jego temat więc...

Odpowiedz z cytatem  
Nowicjusz
Awatar użytkownika

na prawdę znowu potrójna? jaro ma dobre argumenty na przemyślenie tej decyzji. w zeszłym roku były dwa wypady kolibowe w tamto miejsce i oba z jakimś kwasem. na pewno raz mielismy rezerwację, a wywalili nas dużą grupą do tego schowka na strychu...

Odpowiedz z cytatem  
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Marudzicie , a sami nic innego nie załatwiliście...

Odpowiedz z cytatem  
Fachowiec
Awatar użytkownika

No to tak..
Po pierwsze w czwartek była dyskusja o tym gdzie zorganizować "Pieczenie" i padł pomysł Chatki pod Potrójną. Nikt nie oponował, były głosy za.
Rzeczywiście całkiem niedawno, bo 15 września zmienił się chatar opiekujący się Chatką. Ja rezerwacje załatwiałam z Administratorem Chaty panem Januszem. Obecny chatar ma na imię Mariusz (co można sprawdzić na stronach Potrójnej, nie mniej jednak nie wiem, czy jest to pan Schabikowski, bo nazwiska nie ma).
Sprawdziłam w internecie, brak jest jakichkolwiek informacji jakoby w chacie się źle działo od tego czasu. Jeżeli ktoś ma jakieś obiekcje, to bardzo mi przykro, że nie zgłosił tego w czwartek, ani też, że nie wypłynęła żadna propozycja dotycząca miejsca zorganizowania imprezy. Nie za bardzo widzę teraz znalezienie miejsca dla 30 osób, z możliwością pieczenia ciast.
Co do wyjazdów na samą Potrójną, od 2 lat nie był organizowany żaden oficjalny rajd do tamtej chatki/

Od siebie tylko dodam, że bywałam na wyjazdach na których nas nawet chcieli z chaty wyrzucić, niemniej jednak nie przeszkadzało to w dobrej zabawie większości ludzi.

Odpowiedz z cytatem  
Początkujący Kolibowicz
Awatar użytkownika

Spokojnie...w czwartek nikt nie wiedział o Schabikowskim. Dowiedzieliśmy się w sobotę od chatara z Gibasów Groń, więc nie unoście się. Chatar dodatkowo mówił, że nie w każdy weekend jest właśnie Schabikowski. Wolałbym nie przebywać w jego otoczeniu (tak, mam uprzedzenia) z drugiej jednak strony nasze pokolenie go już nie pamięta. Dodatkowo są info, że po Hawiarskiej były inne chaty i domy turysty w Wielkopolsce i ze wsząd był wyrzucany. Podsumowując jest lipka, ale to nie wina ani Gabryśki, ani nikogo innego z Klubu. Taki peszek...
Rozwiązanie?
plan A: burza mózgów i szukanie chaty "na gwałt" przez wszystkich
plan B:... :|

Odpowiedz z cytatem  
Administrator
Awatar użytkownika

Ja myślę, że stanie na planie

...C: kolejny udany wyjazd :)

Odpowiedz z cytatem  
Fachowiec
Awatar użytkownika

Rezerwacja jest już klepnięta, pan Administrator nawet obiecał nam załatwić dodatkowy piekarnik do pieczenia.
Odwoływanie wyjazdu tylko dlatego że "podobno" ma tam być Chatar, z którym tak naprawdę obecni członkowie za wiele wspólnego nie mają (większość pewnie tylko o nim słyszała, tak jak ja) uważam za bezsensowne... Ja zamierzam jechać, choćby z tego powodu, że nie za bardzo widzę, co miałabym napisać w mailu na temat odwołania rezerwacji.

Odpowiedz z cytatem  
Nowicjusz
Awatar użytkownika

abstrahując od tematu nikczemnego chatara ... z tego co piszecie rozumiem, że nie będzie potrzeby wnoszenia dodatkowych piecyków ? :) wie ktoś jak tam jest z resztą sprzętu kuchennego?

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]