Hawiarska Koliba - Forum

Klub Organizatorów i Sympatyków Turystyki "Hawiarska Koliba" przy Akademii Górniczo-Hutniczej
Dzisiaj jest 16 cze 2019, 23:35

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Kolibator
Awatar użytkownika

z rowerami myślę nie ma problemu, kiedyś tam zostawiałem narty w jakimś pomieszczeniu na sprzęt.

co do wersji ekonomicznej to jedyne co zrozumiałem, że będzie ona dla studentów.
I chodzi tylko o kufle, tzn że zostało już zamówionych chyba 100 bo koszulki i reszta to nie widze problemu, żeby odmówić.

Bohen policzy i potwierdzi ;)

Odpowiedz z cytatem  
Fachowiec
Awatar użytkownika

Koszulki, śpiewniki i kalendarze nie są liczone do ceny Barbórki. Można je nabyć dodatkowo podczas jej trwania.

Cena obejmuje: nocleg, ciepły posiłek, napój (2 piwa lub wymiennie 1l napoju bezalkoholowego) oraz kufel.

Odpowiedz z cytatem  
Administrator
Awatar użytkownika

Witam!

Zapraszam, jeśli ktoś chciałby się ze mną trochę przespacerować w sobotę. Miejmy nadzieję, że śniegu trochę dopada, dlatego proponuję dość krótką trasę, ale w przypadku właśnie opadów oraz czynników (o których za chwilę wspomnę) zapewne ta trasa trochę się wydłuży... Chcę przejść zielonym szlakiem z Jaworek na Wysoką (1050mnpm) a następnie niebieskim na szczyt Durbaszka, pod którym znajduje się docelowe schronisko. Całość wg map to około 3 godziny w warunkach letnich. Niech nie zniechęca jednak solidnych, żądnych szlaków piechurów potencjalnie krótki czas tejże wędrówki, mianowicie...
Na trasie będzie zapewne zimno. Zadbam jednak o to, aby tak nie było, stwarzając różne możliwości na ogrzanie się. Zagrzeje nas na pewno gorąc gitarowych grań, otoczenie pięknych pań, rzeczy, dzięki którym można o wielu innych rzeczach zapomnieć, a także wzniesiony na szczycie Wysokiej piekielny ogień grilla i na nim przyrządzone smakowite kąski. Tu chciałbym zaznaczyć, że Wysoka ma dość duże znaczenie w pewnej kwestii, mianowicie zachęcam do poświęcenia kilku chwil i zapoznania się z treścią artykułu: Zimowa Grillowa Korona Gór Polski. Wszystkie te wesołe wydarzenia trochę potrwają, sama wędrówka również, szczególnie jeżeli trzeba będzie przecierać szlak ze śniegu. Na sam koniec wędrówki zapewniam jednak darmowy zjazd ze stoku narciarskiego, niemal wprost do schroniska! Warunkiem braku konieczności wniesienia opłaty za zjazd będzie wykorzystanie swojej inwencji twórczej na zapewnienie sobie pojazdu, (na) którym ten zjazd się dokona. W salce spoczywają dwie pary sanek, zachęcam do skorzystania z nich. Myślę ruszać z Jaworek ok. godziny 10.30, zapraszam wszystkich do przyłączenia się

Odpowiedz z cytatem  
Początkujący Kolibowicz
Awatar użytkownika

Będzie się działo, będzie zabawa :)
http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pog ... 5,1,0.html

Odpowiedz z cytatem  
Początkujący Kolibowicz
Awatar użytkownika

Pewnie przez ten "niesamowity spadek ciśnienia" w niedzielę po Barbórce znaczą część uczestników mogą rozboleć głowy ;)

Odpowiedz z cytatem  
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Jedzie ktoś gdzieś w piątek (tylko nie na Durbaszkę) żeby trochę pochodzić i na sobotę dotrzeć na Barbórkę? W piątek mogę wyjechać ok godz. 15

Odpowiedz z cytatem  
Początkujący Kolibowicz
Awatar użytkownika

W imieniu całego Zarządu Hawiarskiej Koliby chciałbym podziękować wszystkim przybyłym na tegoroczną Barbórkę w liczbie 82 osób, a tym którym nie udało się przybyć życzę więcej szczęścia w przyszłym roku. Po imprezie zostało kilka bezpańskich rzeczy. Wszystko zostało zniesione na dół i zabrane do Krakowa. Proszę o komunikację tu na forum lub na fb.com w sprawie zagubionych rzeczy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i mam nadzieję do rychłego zobaczenia!!

Odpowiedz z cytatem  
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Zdjęcia z mojego aparatu:

https://plus.google.com/photos/11705665 ... 0eTz14WMJQ

Odpowiedz z cytatem  
Administrator
Awatar użytkownika

Kilka fotek ode mnie
https://picasaweb.google.com/111331027427806391000/Barborka2013?authuser=0&feat=directlink

Odpowiedz z cytatem  
Początkujący Kolibowicz
Awatar użytkownika

Barbórka - subiektywny feedback
nie piszę oczywistych rzeczy jak to, że super było się spotkać :)

Na plus
* organizacja (zapisy, pokoje, jedzenie)
* prezentacja Kurczaka
* prezentacja Szarych Łosi
* wybór sok/piwo

Na minus
* kufle - chciałem zrezygnować, nie mogłem, a jednak jakoś się dało
* gadżetów było za dużo - trzeba było je potem znosić
* licytacja - brak szacunku dla Aukcjonerki

Pytanie - co się dzieje z tymi gadżetami które zostały?

Może za rok zrobić gadżetów mniej, tylko na zamówienie przy zapisach (z odpowiednim wyprzedzeniem przed imprezą), a potem na samej barbórce mieć po kilka dodatkowych sztuk na licytację?
W ten sposób kto będzie chciał - ten zamówi i dostanie, kto nie będzie chciał ten będzie miał tańszą imprezę, a kto prześpi to może walczyć w licytacji.
Myślę, że z 5 ekstra kalendarzy w licytacji można mieć całkiem konkretny przychód :)

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]